Рада засновників

Левус Андрій

екс-заступник голови СБУ, Народний депутат України, голова підкомітету з питань державної безпеки Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони. Член постійної делегації у Парламентській Асамблеї НАТО.

Висоцький Сергій

журналіст, Народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики. Член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі

Медуниця Олег

Народний депутат України, Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Займав керівні посади в Сумській та Чернігівській ОДА.   Засновник ГО «Бюро аналізу політики», антикорупційна неурядова організація, яка визнана міжнародною спільнотою.

Топчян Ашот

помічник-консультант голови підкомітету з питань державної безпеки Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони. Національна академія Сухопутних військ Збройних сил України, спеціальність «Міжнародна інформація» (магістр). Львівська комерційна академія, спеціальність «Правознавство» (магістр). Королівська Академія Сухопутних військ Великобританії Сандхерст, сертифікований спеціаліст «Управління персоналом». Офіцер запасу.

Лісовий Костянтин

екс-заступник голови Служби зовнішньої Розвідки України, офіцер запасу.

Кузан Сергій

громадсько-політичний діяч, волонтер, заступник Керівника Проводу ГО «Вільні Люди». Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого. Отримав ступінь спеціаліста з відзнакою. Був радником секретаря Ради національної безпеки та оборони України. Четвертий голова ГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес». У 2013 році нагороджений дипломом Верховної ради України «За активну життєву позицію, ініціативність та особистий внесок у розвиток державної молодіжної політики в Україні».

Москалець Олександр

керівник Центру з проблем безпеки та розвитку. Працював на посадах консультанта Секретаря РНБОУ, радника Прем’єр-міністра України (питання національної безпеки 2005-2006). Створював стратегічні підрозділи в Адміністрації Президента України, Апараті Ради національної безпеки і оборони України (2002-2005).

Потапенко Борис

політичний аналітик. Інститут вивчення Міжнародних організацій Університету Лонг Айленд Нью-Йорк, Сертифікат Організації Об’єднаних націй. Головний радник UNO, CUAC в Міністерстві закордонних справ Канади, а також CUC у Палаті Представників Сполучених Штатів Америки.